Gdzie złożyć wniosek o dofinansowanie dla firmy

Gdzie Złożyć Wniosek o Dofinansowanie Dla Firmy?

Uzyskaj bezpłatną analizę. Oszczędź czas i pieniądze

Szukasz?

dofinansowania

dla firmy?

 

Chcesz wiedzieć?

do której instytucji powinieneś się udać?

Skierujemy Cię

w odpowiednie miejsce

Zrób

bezpłatną analizę

 

Wystarczy, że wypełnisz formularz – oddzwonimy do Ciebie

Bezpłatna Analiza

 

Nie pobieramy żadnych opłat, nawet od efektu!

 

Najszybsza szansa na uzyskanie dofinansowania dla Twojej firmy

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Odbierz Bezpłatną Analizę

  Co dalej?

   

  Nasz doradca oddzwoni do Ciebie

   

  Zrobimy Bezpłatną Analizę Twojej Sytuacji

   

  Skierujemy Cię do instytucji, w której złożysz wniosek

  Decyzje otrzymasz w już nawet w ciągu 24h

  Co zyskujesz

   

  Bezpłatną Analizę wszystkich możliwości pozyskania dofinansowania dla Twojej firmy

  Szybki wybór instytucji, który jest w stanie zrealizować Twoje potrzeby

  Kontakt bezpośrednio z Doradcą

  Szybki proces rozpatrzenia wniosku, nawet jeśli do tej pory Twoja Firma dostawała odmowy

  Dowiedz się, gdzie szukać Dofinansowania w Twojej sytuacji!

  Oddzwonimy

  Do Ciebie

  Dopasujemy

  Instytucję

  Całkowicie za darmo!

  Tworzymy efekt: “wygrana – wygrana”

  Posiadamy wewnętrzny Dział Analityków (takich samych ja w bankach) – który wykona dla Ciebie Bezpłatną Analizę i skieruje Cię bezpośrednio tam, gdzie masz największą szanse na uzyskanie finansowania.

  Nie pobieramy za to żadnych opłat, bo Instytucja finansowa płaci nam za przekazanie kontaktu, a Ty korzystasz z wiedzy naszych analityków, oszczędzając czas i pieniądze.

  Przez 13 lat nasz zespół finansowy funkcjonował jako niezależny podmiot współpracując z największymi bankami w Polsce, funduszami inwestycyjnymi i inwestorami z sektora Start-up. Nasze wsparcie w pozyskiwaniu finansowania dla firm, stawało się coraz bardziej profesjonalne i kompleksowe, a liczba ambitnych zleceń stale rosła. Punktem zwrotnym w kategoryzacji obszarów finansowania było osiągnięcie sukcesu przez nasz start-up, który z powodzeniem działa w sektorze produkcji, handlu hurtowego, detalicznego, logistyki i nowych technologii. 19 – letnie doświadczenie z tym związanie, pozwoliło nam dokładnie zrozumieć problemy finansowe dzisiejszych przedsiębiorstw z tych sektorów. Dlatego specjalizujemy się w pozyskiwaniu finansowania dla firm na cele rozwojowe, oferując równocześnie produkty pozwalające utrzymać bieżącą płynność finansową firm.

  OPINIE

  Lider skuteczności pozyskiwania kredytów dla działalności gospodarczych z własnym działem R&D

  – Zumbi Cycles Sp. Z o. o.

  Szybka konsultacja i proces w banku online – bezpośrednio, co ważne

  – JACEK M.

  Rzetelna firma o profesjonalnym podejściu do klienta. Do tego szybka i profesjonalna analiza mojej sytuacji i polecenie banku, który dał mi lepszy kredyt

  – MICHAŁ J.

  Idealny pośrednik, który wie jak, zadbać o klienta. Wydłużył mi okres kredytowania, mam niską ratę i odzyskałem ubezpieczenie poprzedniego kredytu. Mega pozytyw! Dziękuję!

  – TOMASZ

  Polecam firmę, duża wiarygodność. Dziękuję analitykowi, za pomoc w mojej sprawie

  – ANNA K.

  Firma, która skierowała nas do odpowiedniej instytucji finansowej i pomogła zoptymalizować procesy ratalne dla klientów w naszym sklepie online

  – sklep-rower.pl

  Czym jest Bezpłatna Analiza w Zumbi Finanse?

  Dział Analiz w Zumbi Finanse to niezależny zespół Analityków, takich samych jak w bankach. Zespół wykonuje analizę potrzeb Twojej firmy i dopasowuje do nich aktualnie obowiązujące programy, bez wychodzenia z biura. Umożliwiamy Ci kontakt bezpośrednio z instytucją, która w naszej ocenie jest w stanie sfinansować potrzeby Twojej firmy.

  Jak działa nasza Bezpłatna Analiza?

  Zespół Analityków Zumbi R&D ocenia sytuację Twojej firmy, na podstawie ogromnego doświadczenia, a także wypracowanego algorytmu informacji i wskazuje Ci instytucję, której program odpowiada Twoim potrzebom i możliwością. Zadajemy Ci kilka prostych pytań o sytuacji finansowej i biznesowej firmy. Na tej podstawie jesteśmy w stanie skierować Cię nie tylko do konkretnej instytucji, ale do Doradcy, który poprowadzi Twoją sprawę i pomoże Ci złożyć wniosek również online.

  Czy płacisz za pracę naszego Działu Analiz?

  Za naszą usługę „analiza” nie pobieramy żadnych opłat, a instytucja finansowa płaci nam za przekazanie kontaktu do klienta. Natomiast Ty korzystasz bezpłatnie z naszej wiedzy i możliwości!

  Dlaczego rozmowa z nami opłaca się bardziej od szukania dofinansowania na „własną rękę”?

  Zumbi Finanse pozwala Klientowi bez wychodzenia z biura odpowiedzieć na pytanie w jakiej instytucji u powinien złożyć wniosek o dofinansowanie. To rozwiązanie szybsze i wygodniejsze od kilkugodzinnych wizyt w placówkach kolejnych instytucji.

  Dlaczego nie wystarczy sam algorytm i wymagana jest rozmowa z konsultantem?

  Sytuacja, każdego przedsiębiorstwa jest inna, a potrzeby firm zróżnicowane. Jedyną skuteczną formą uzyskania odpowiedzi w który projekt pasuje bardziej  jest przeprowadzenie nieodpłatnej konsultacji z analitykiem

  Jak szukać dofinansowania dla firmy?

  Coraz więcej firm, decyduje się na pozyskanie środków na rozwój. W jaki sposób zrobić to szybko i tanio, uwzględniając indywidualną sytuację firmy?

  Jak szukać dofinansowania dla firmy?

  Dofinansowanie ma dobry marketing, ale sprawdzenie każdego programu, jest długotrwałą i mozolną pracą, bez gwarancji przyznania dofinansowania! Na takie rozwiązanie, z powodu braku czasu, nie może sobie pozwolić żadna rozwijająca się firma. Czas poświęcony nasz szukanie dofinansowania, każdy właściciel woli zainwestować w własny biznes i sprzedaż.

  Bezpłatna konsultacja z analitykiem R&D Zumbi Finanse, zapewni Ci wiedzę i realną możliwość złożenia wniosku, który jest w stanie sprostać sytuacji finansowej, potrzebie, zdolności i wiarygodności Twojej firmy.

  Doradca online  – czy to możliwe?

  Tak, to możliwe za pośrednictwem R&D Zumbi Finanse. Na tej stronie, łatwo i szybko znajdziesz odpowiedź, która instytucja jest w stanie sfinansować rozwój Twojej firmy

  Dofinansowanie online – jak je uzyskać?

  Wystarczy, że wypełnisz formularz – następnie nasz konsultant oddzwoni do Ciebie i przeprowadzi niezobowiązującą rozmowę w celu uzyskania odpowiedzi, który projekt pasuje do Twojej sytuacji. Wszystko jest proste i szybkie

  W jaki sposób będę mógł złożyć wniosek w wybranej instytucji?

  Jeżeli będziesz chciał, zakwalifikujemy Cię do procesu online dla wybranego projektu. Będzie potrzebny Ci, komputer, skaner i telefon, a decyzję o dofinansowaniu dla firmy, otrzymasz w ciągu 48h w kwocie nawet do 1 000 000 zł.

  Składanie wniosku online ma tę zaletę, że nie poświęcasz dużej ilości czasu w celu znalezienia najlepszej oferty. Umowę można podpisać zarówno online jak i w siedzibie firmy wybranej instytucji.

  Jeżeli Twoja firma, przejdzie pozytywnie weryfikację projektu, cały proces łącznie z uruchomieniem środków trwa kilka dni.

  Do Usłyszenia!

  WYPEŁNIJ FORMULARZ

  I Odbierz Bezpłatną Konsultację