W jakim banku złożyć wniosek o kredyt dla firmy

W jakim banku złożyć wniosek o kredyt dla firmy?

Uzyskaj bezpłatną analizę. Oszczędź czas i pieniądze

Szukasz

finansowania

dla firmy?

 

Chcesz wiedzieć

do którego banku powinieneś się udać?

Skierujemy Cię

bezpośrednio

do banku

Zrób

bezpłatną analizę

Wystarczy, że wypełnisz formularz – oddzwonimy do Ciebie

Całkowicie darmowa analiza

 

Nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat

 

Najszybsza szansa na uzyskanie finansowania dla Twojej firmy

WYPEŁNIJ FORMULARZ

oddzwonimy do Ciebie

Co dalej?

Nasz doradca oddzwoni do Ciebie

 

Skierujemy Cię do banku, w którym złożysz wniosek

 

Wnioski w bankach będziesz mógł złożyć również online

 

Decyzje otrzymasz w ciągu 24h

 

Kontakt z Doradcą

575 848 643

Kontakt z Doradcą

575 848 643

Co zyskujesz

Darmową konsultację z ekspertem

 

Szybki wybór banku, który jest w stanie zrealizować Twoje potrzeby

 

Kontakt bezpośrednio z bankiem

 

Szybki proces kredytowy

 

Dowiedz się, w którym banku powinieneś złożyć wniosek

Oddzwonimy

Do Ciebie

Dopasujemy

Bank

Całkowicie za darmo!

Tworzymy efekt: “wygrana – wygrana”

Przez 11 lat nasz zespół finansowy funkcjonował jako niezależny podmiot współpracując z największymi bankami w Polsce, funduszami inwestycyjnymi i inwestorami z sektora prywatnego. Nasze wsparcie w pozyskiwaniu finansowania dla firm, stawało się coraz bardziej profesjonalne i kompleksowe, a liczba ambitnych zleceń stale rosła. Punktem zwrotnym w kategoryzacji obszarów finansowania było osiągnięcie sukcesu przez nasz start-up, który z powodzeniem działa w sektorze produkcji, handlu hurtowego, detalicznego, logistyki i nowych technologii. 19 – letnie doświadczenie z tym związanie, pozwoliło nam dokładnie zrozumieć problemy finansowe dzisiejszych przedsiębiorstw z tych sektorów. Dlatego specjalizujemy się w pozyskiwaniu finansowania dla firm na cele rozwojowe i inwestycyjne, oferując równocześnie produkty pozwalające utrzymać bieżącą płynność finansową firm.

Nasz zespół to przede wszystkim finansiści, ale również, organizatorzy procesów produkcji, research-erzy, technologowie, konstruktorzy – praktycy i specjaliści ds. optymalizacji produkcji i rozwoju biznesu.

OPINIE

Lider skuteczności pozyskiwania kredytów dla działalności gospodarczych z własnym działem R&D

– Zumbi Cycles Sp. Z o. o.

Szybka konsultacja i proces w banku online – bezpośrednio, co ważne

– JACEK M.

Rzetelna firma o profesjonalnym podejściu do klienta. Do tego szybka i profesjonalna analiza mojej sytuacji i polecenie banku, który dał mi lepszy kredyt

– MICHAŁ J.

Idealny pośrednik, który wie jak, zadbać o klienta. Wydłużył mi okres kredytowania, mam niską ratę i odzyskałem ubezpieczenie poprzedniego kredytu. Mega pozytyw! Dziękuję!

– TOMASZ

Polecam firmę, duża wiarygodność. Dziękuję analitykowi, za pomoc w mojej sprawie

– ANNA K.

Firma, która skierowała nas do odpowiedniej instytucji finansowej i pomogła zoptymalizować procesy ratalne dla klientów w naszym sklepie online

– sklep-rower.pl

Czym jest nasz R&D Zumbi Finanse?

R&D Zumbi Finanse to niezależna aplikacja, pozwalająca na analizę potrzeb Twojej firmy i dopasowanie do nich oferty konkretnego banku, bez wychodzenia z biura. Umożliwiamy Ci kontakt bezpośrednio z bankiem, który w naszej ocenie jest w stanie sfinansować potrzeby Twojej firmy.

Jak działa R&D Zumbi Finanse

R&D Zumbi Finanse, ocenia sytuację Twojej firmy, na podstawie wypracowanego algorytmu informacji i wskazuje Ci bank, którego oferta odpowiada Twoim potrzebom. Zadajemy Ci kilka prostych pytań o sytuacji finansowej i biznesowej firmy. Na tej podstawie jesteśmy w stanie skierować Cię nie tylko do konkretnego banku, ale do Doradcy w banku, który poprowadzi Twoją sprawę i pomoże Ci złożyć wniosek kredytowy również online.

Czy usługa „analiza” R&D Zumbi Finanse jest bezpłatna?

Tak, za naszą usługę „analiza” nie pobieramy żadnych opłat

Dlaczego rozmowa z nami opłaca się bardziej od szukania kredytu na „własną rękę”?

R&D Zumbi Finanse pozwala Klientowi bez wychodzenia z biura odpowiedzieć na pytanie w jakim banku powinien złożyć wniosek kredytowy. To rozwiązanie szybsze i wygodniejsze od kilkugodzinnych wizyt w placówkach kolejnych banków.

Dlaczego nie wystarczy sam algorytm i wymagana jest rozmowa z konsultantem?

Sytuacja, każdego przedsiębiorstwa jest inna, a potrzeby firm zróżnicowane. Jedyną skuteczną formą uzyskania odpowiedzi w którym banku wziąć kredyt firmowy jest przeprowadzenie nieodpłatnej konsultacji z analitykiem

Jak szukać kredytu dla firmy?

Coraz więcej firm, decyduje się na pozyskanie środków na rozwój z sektora bankowego. W jaki sposób zrobić to szybko i tanio, uwzględniając indywidualną sytuację firmy?

Jak szukać kredytu dla firmy?

Banki formułują coraz więcej nowych ofert i produktów kredytowych dla firm. Sprawdzenie każdego z nich, jest długotrwałą i mozolną pracą, bez gwarancji przyznania finansowania! Na takie rozwiązanie, z powodu braku czasu, nie może sobie pozwolić żadna rozwijająca się firma. Czas poświęcony nasz szukanie kredytu, każdy właściciel woli zainwestować w własny biznes i sprzedaż.

Bezpłatna konsultacja z analitykiem R&D Zumbi Finanse, zapewni Ci wiedzę i realną możliwość złożenia wniosku w banku, który jest w stanie sprostać sytuacji finansowej, potrzebie, zdolności i wiarygodności Twojej firmy.

Kredyt firmowy online z dojazdem do firmy – czy to możliwe?

Tak, to możliwe za pośrednictwem R&D Zumbi Finanse. Na tej stronie, łatwo i szybko znajdziesz odpowiedź, który bank jest w stanie sfinansować rozwój Twojej firmy

Kredyt firmowy online – jak go uzyskać?

Wystarczy, że wypełnisz formularz – następnie nasz konsultant oddzwoni do Ciebie i przeprowadzi niezobowiązującą rozmowę w celu uzyskania odpowiedzi, który bank pasuje do Twojej sytuacji. Wszystko jest proste i szybkie

W jaki sposób będę mógł złożyć wniosek w wybranym banku?

Jeżeli będziesz chciał, zakwalifikujemy Cię do procesu mobilnego wybranego banku. Będzie potrzebny Ci, komputer, skaner i telefon, a decyzję o kredycie dla firmy, otrzymasz w ciągu 48h w kwocie nawet do 1 000 000 zł.

Składanie wniosku online w dedykowanym banku, ma tę zaletę, że nie robisz dużej ilości zapytań w celu znalezienia najlepszej oferty. Oszczędzasz czas i pieniądza, a kredyt firmowy brany za pośrednictwem R&D Zumbi Finanse ma tę zaletę, że umowę z bankiem można podpisać zarówno w siedzibie firmy, jak i w placówce banku.

Jeżeli Twoja firma, przejdzie pozytywnie weryfikację banku, cały proces łącznie z uruchomieniem środków trwa kilka dni.

Do Usłyszenia!

Zapytaj

Zostaw nam swój numer telefonu, skontaktujemy się z Tobą – jeszcze tego samego dnia!