Dofinansowania dla firm

FINANSOWANIE ROZWOJU

KREDYT NA INWESTYCJE

DOFINANSOWANIA DLA FIRM

Masz pytanie?

zadzwoń do nas

FINANSOWANIE ROZWOJU

KREDYT NA INWESTYCJE

DOFINANSOWANIA DLA FIRM

Masz pytania?

zadzwoń do nas

ROZWIJAJ SIĘ I POZYSKUJ ATRAKCYJNE FINANSOWANIE

Zapotrzebowanie na produkty finansowe w Państwa firmach, kierowane jest chęcią rozwoju albo możliwością swobodnego dysponowania środkami pieniężnymi, co jest jednym z podstawowych elementów sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Zewnętrzne finansowanie działalności gospodarczej może być realizowane z kilku źródeł, takich jak np: kredyty, leasingi na maszyny, dotacje, pożyczki, specjalne fundusze, gwarancje itp. Większość firm, korzysta z zewnętrznego finansowania rozwoju, nawet w przypadku, kiedy dysponują własnymi środkami finansowymi. Wynika to z ryzyka i konieczności zabezpieczenia bytu przedsiębiorstwa, a także utrzymania płynności i możliwości realizacji nagłych zamówień, a także zobowiązań podatkowych, lub pozostałych zobowiązań krótkoterminowych.

Dlaczego wszystkie przedsiębiorstwa korzystają z finansowania ze źródeł zewnętrznych, takich jak dotacje, kredyty i dofinansowania na rozwój?

Pozwala to na poprawę bieżącej płynności, dokapitalizowania już istniejących przedsięwzięć bądź też na rozpoczęcie nowych inwestycji. We wszystkich tych przypadkach przedsiębiorstwo może skuteczniej rywalizować na rynku, a także stabilnie i konsekwentnie realizować cele krótko i długookresowe. Dzięki doborowi odpowiednich ofert finansowania do bieżących potrzeb firmy, można skutecznie obniżyć koszty pozyskania finansowania oraz zwiększyć rentowność przedsiębiorstwa.

DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z NAMI:

Unikniecie biurokracji

Zaoszczędzicie czas

Uzyskacie korzystne finansowanie

Zdobędziecie specjalistyczną i niestandardową wiedzę na temat obsługi swojego portfela finansowego

Zwiększycie szanse na rozwój swojego przedsiębiorstwa i spełnicie marzenia o budowie silnej, konkurencyjnej i szybko rosnącej firmy

KONTAKT Z NAMI

Formularz kontaktowy

  Finansowanie rozwoju w tym bieżącej działalności gospodarczej

  Dzięki finansowaniu bieżącej działalności gospodarczej, atrakcyjnymi i tanimi produktami bankowymi i strukturalnymi, otrzymujecie Państwo możliwość rozwoju działalności międzynarodowej, poprawy konkurencyjności przedsiębiorstwa, wpływu na rynki cenowe. Dzięki środkom z kredytów dla firm , możecie korzystać Państwo z dedykowanych, specjalistycznych usług doradczych dotyczących wprowadzania produktów na dany rynek i rozbudować dział sprzedaży, a także sfinansować kampanie marketingowe. Finansowanie bieżącej działalności ma również na celu poprawę płynności finansowej i pokrycie, bieżących zobowiązań krótkoterminowych.

  SZYBKO OTRZYMUJECIE PAŃSTWO:

  Analizę i decyzję wstępną w sprawie możliwości pozyskania finansowania

  Pełen monitoring przebiegu procesu pozyskania finansowania z bieżącą nieustanną procedurą informacyjną

  Pełne wsparcie w szybkim i skutecznym przejściu procedur w instytucjach finansowych

  Zapytaj

  o indywidualną ofertę