KREDYT NA PRODUKCJĘ

KREDYT DLA FIRM PRODUKCYJNYCH

KREDYT NA PRODUKCJĘ

KREDYT NA MASZYNY ROLNICZE

Wolne środki w 48h, aż z 11 banków

Zwrot poniesionych kosztów za zakup maszyn, samochodów i urządzeń

Marża od 2,99% / prowizja od 1,2%

Okres do 15 lat

Kwota do 1 000 000 zł

Branża produkcyjna to nasza specjalizacja

Nasza specjalizacja to: pośrednictwo w udzielaniu kredytów inwestycyjnych dla firm produkcyjnych, kredyt na rozwój produkcji i innowacyjność

Zajmujemy się profesjonalnym pośrednictwem w udzielaniu kredytów na inwestycje w linię produkcyjną i na modernizację produkcji. Posiadane doświadczenie, znajomość rynku finansowego i doświadczenie w produkcji pomagają w dobraniu najbardziej odpowiedniego dla Państwa kredytu, który pomoże w zwiększeniu wolumenu produkcyjnego, a także wprowadzeniu nowych technologii i produktów.

Kredyt na zakup maszyn / leasing na maszynę

Kredyt na maszyny, daje możliwość sfinansowania zakupu w 90% ze środków pochodzących z kredytu na zakup maszyny. Poziom uzyskania środków z kredytu inwestycyjnego sięga 95%, natomiast kredyt na bieżącą działalność operacyjną firmy produkcyjnej jest równy 100% zapotrzebowania na środki pochodzące z pożyczki na rozwój firmy.

To właśnie dzięki znajomości branży, zrozumiemy się i znajdziemy rozwiązanie najbardziej dopasowane do profilu i potrzeb Państwa firmy.

Dlaczego my wiemy jak szybko pozyskać kredyt dla firmy produkcyjnej?

Wiemy jak pozyskać środki na rozwój produkcji. Jako dział finansowy R&D Process, specjalizujemy się w pozyskiwaniu finansowania na bieżącą działalność i inwestycje dla firm z sektora produkcyjnego. Sami, od 19 lat zajmujemy się produkcją, a nasza oferta wynika z własnego zapotrzebowania na finansowanie i wypracowanych rozwiązań w sektorze bankowym.

Kontakt z Doradcą

%

Zapytaj

o indywidualną ofertę