Kredyt dla działalności gospodarczej

KREDYT DLA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Jaki bank zaufa

Twojej firmie?

Doradca online

– darmowa konsultacja!

Nasz Doradca oddzwoni do Ciebie

Skierujemy Cię bezpośrednio do banku

Kredyt Firmowy do 1 mln złotych

Lub skontaktuj się telefonicznie

WYPEŁNIJ FORMULARZ oddzwonimy do ciebie

  DARMOWA KONSULTACJA

  SZYBKI WYBÓR BANKU

  KONTAKT BEZPOŚREDNIO Z BANKIEM

  DECYZJA W 30 MINUT

  Zumbi Finanse jest darmowym konsultantem i dystrybutorem produktów bankowych. Firma nie pobiera od Klienta opłat za świadczone usługi. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

  Jeżeli Twój bank nie chciał Ci zaufać – skontaktuj się z nami. Mamy dla Ciebie profesjonalne i rzetelne propozycje. Pomożemy znaleźć bank, który doceni Twoją firmę i pozytywnie rozpatrzy wniosek o przyznanie kredytu firmowego na rozkręcenie biznesu.

  Doradca Online – oferowana usługa jest bezpłatna, a kontakt telefoniczny zajmuje zdecydowanie mniej cennego czasu. Ekspert podczas rozmowy telefonicznej, sprawnie zbada potrzeby i sytuację klienta, a następnie przedstawi najkorzystniejsze rozwiązanie i skieruje do odpowiedniej instytucji finansowej – banku. Więcej informacji na temat Doradcy Online, znajdziesz tutaj.

  Kredyt dla działalności gospodarczej -korzystanie przez firmy jednoosobowe z różnych form kredytowania pozwala na poprawę ich bieżącej płynności, dokapitalizowanie projektów biznesowych, a także swobodne towarowanie, czy prowadzenie inwestycji. Dzięki coraz tańszym kredytom, małe firmy mogą skutecznie rywalizować na rynku i stabilnie realizować cele biznesowe. Firma która posiada zdrową kondycję i środki na rozwój, osiąga sukces znacznie szybciej od konkurencji. Dzięki odpowiednio dobranej ofercie przez naszych doświadczonych doradców branżowych, można skutecznie obniżyć koszty finansowania i szybko znaleźć bank przyjazny Twojej branży i rozumiejący potrzeby Twojej firmy. Trudne poruszanie się po rynku produktów bankowych, jest dla nas proste, ponieważ mamy stosowną wiedzę i ponad 10-letnie doświadczenie w obsłudze kredytowej małych firm. Dzięki nam, dla Ciebie zawsze będzie taniej.

  Kredyt do 1 mln zł bez zabezpieczenia

  Od 36 do 150 m-cy

  Prowizja od 1,99%

  Marża od 2,49%

  Decyzja w jeden dzień

  Zdolność liczona na podstawie obrotów firmy

  Kredyt dla firm z bieżącą stratą, lub spadkiem dochodów

  • finansowanie bieżącej działalności gospodarczej
  • atrakcyjny i tani kredyt bankowy
  • możliwość rozwoju działalności międzynarodowej
  • poprawa konkurencyjności przedsiębiorstwa
  • zakup towaru, maszyn i urządzeń
  • dowolny cel kredytowania

  Masz już plan na swoją firmę? Wypełnij formularz – oddzwonimy do Ciebie