Kredyt dla spółki

KREDYT DLA SPÓŁKI

Jaki bank zaufa

Twojej firmie?

Doradca online

– darmowa konsultacja!

Nasz Doradca oddzwoni do Ciebie

Skierujemy Cię bezpośrednio do banku

Kredyt Firmowy do 1 mln złotych

Lub skontaktuj się telefonicznie

WYPEŁNIJ FORMULARZ oddzwonimy do ciebie

  DARMOWA KONSULTACJA

  SZYBKI WYBÓR BANKU

  KONTAKT BEZPOŚREDNIO Z BANKIEM

  DECYZJA W 30 MINUT

  Zumbi Finanse jest darmowym konsultantem i dystrybutorem produktów bankowych. Firma nie pobiera od Klienta opłat za świadczone usługi. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

  Jeżeli Twój bank nie chciał Ci zaufać – skontaktuj się z nami. Mamy dla Ciebie profesjonalne i rzetelne propozycje. Pomożemy znaleźć bank, który doceni Twoją firmę i pozytywnie rozpatrzy wniosek o przyznanie kredytu firmowego na rozkręcenie biznesu.

  Doradca Online – oferowana usługa jest bezpłatna, a kontakt telefoniczny zajmuje zdecydowanie mniej cennego czasu. Ekspert podczas rozmowy telefonicznej, sprawnie zbada potrzeby i sytuację klienta, a następnie przedstawi najkorzystniejsze rozwiązanie i skieruje do odpowiedniej instytucji finansowej – banku. Więcej informacji na temat Doradcy Online, znajdziesz tutaj.

  Kredyt dla spółki – możliwości pozyskania kredytu na bieżącą działalność dla spółek zarejestrowanych w obrocie gospodarczym. Z całego rynku produktów bankowych, wybraliśmy te, które dedykowane są podmiotom gospodarczym, zarejestrowanym w KRS i rozliczającym się na podstawie Cit-u. Nasz produkt stworzyliśmy, ponieważ wiemy jak ciężko jest uzyskać atrakcyjne finansowanie dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, komandytowych, akcyjnych, a także cywilnych, jawnych i partnerskich. Nasza oferta skierowana jest do spółek we wszystkich sektorach gospodarki i obejmuje doradztwo i pośrednictwo kredytowe, którego celem jest skuteczna pomoc w uzyskaniu finansowania.

  Środki na dowolny cel

  Zwrot poniesionych kosztów za zakup maszyn

  Marża od 3,22% / prowizja 1,5%

  Okres do 10 lat

  Szybka decyzja

  Oferta banków, które realnie finansują spółki

  • poprawa płynności finansowej
  • pokrycie bieżących zobowiązań krótkoterminowych
  • rozbudowa działu sprzedaży
  • bieżące zakupy
  • wprowadzanie nowego produktu na rynek
  • dowolny cel
  • zabezpieczenie niespodziewanych wydatków
  • terminowe regulowanie faktur

  Masz już plan na swoją firmę? Wypełnij formularz – oddzwonimy do Ciebie