Kredyt firmowy

KREDYT FIRMOWY

Jaki bank zaufa

Twojej firmie?

Doradca online

– darmowa konsultacja!

Nasz Doradca oddzwoni do Ciebie

Skierujemy Cię bezpośrednio do banku

Kredyt Firmowy do 1 mln złotych

Lub skontaktuj się telefonicznie

WYPEŁNIJ FORMULARZ oddzwonimy do ciebie

  DARMOWA KONSULTACJA

  SZYBKI WYBÓR BANKU

  KONTAKT BEZPOŚREDNIO Z BANKIEM

  DECYZJA W 30 MINUT

  Zumbi Finanse jest darmowym konsultantem i dystrybutorem produktów bankowych. Firma nie pobiera od Klienta opłat za świadczone usługi. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

  Jeżeli Twój bank nie chciał Ci zaufać – skontaktuj się z nami. Mamy dla Ciebie profesjonalne i rzetelne propozycje. Pomożemy znaleźć bank, który doceni Twoją firmę i pozytywnie rozpatrzy wniosek o przyznanie kredytu firmowego na rozkręcenie biznesu.

  Doradca Online – oferowana usługa jest bezpłatna, a kontakt telefoniczny zajmuje zdecydowanie mniej cennego czasu. Ekspert podczas rozmowy telefonicznej, sprawnie zbada potrzeby i sytuację klienta, a następnie przedstawi najkorzystniejsze rozwiązanie i skieruje do odpowiedniej instytucji finansowej – banku. Więcej informacji na temat Doradcy Online, znajdziesz tutaj.

  Kredyt firmowy – posiadanie w każdej chwili do swobodnej dyspozycji, tanich środków finansowych na koncie firmowym jest jednym z podstawowych elementów sprawnego funkcjonowania firmy. Pieniądze można wykorzystać na dowolny cel, a procent bankowy naliczany jest od wykorzystanej kwoty limitu, aż do powrotu środków na konto i ich ponownego wykorzystania. Nie ma potrzeby składania każdorazowo wniosku do banku. Na mocy nawet 36-miesięcznej umowy, firma otrzymuje prawo korzystania z przyznanego limitu do jego pełnej wysokości i tym samym może dokonywać ze swojego rachunku wypłat lub przelewów. Z tego produktu korzysta ogromna większość firm, należących do sektora MŚP, ponieważ nie dysponują one wystarczającymi środkami własnymi do zapewnienia rozwoju i pokrycia niespodziewanych, a często wydatków.

  Kredyt do 1 mln zł bez zabezpieczenia

  Szybka decyzja na sam PIT

  Prowizja od 2,99%

  Marża od 2,59%

  Okres do 144 miesięcy

  Zdolność liczona na podstawie obrotów firmy

  • poprawa płynności finansowej
  • pokrycie bieżących zobowiązań krótkoterminowych
  • rozbudowa działu sprzedaży
  • bieżące zakupy
  • wprowadzanie nowego produktu na rynek
  • dowolny cel
  • zabezpieczenie niespodziewanych wydatków
  • terminowe regulowanie faktur

  Masz już plan na swoją firmę? Wypełnij formularz – oddzwonimy do Ciebie