Zumbi Finanse

POMOŻEMY ZNALEŹĆ ROZWIĄZANIE DLA PROBLEMÓW W TWOJEJ FIRMIE

14 LAT DOŚWIADCZENIA W POZYSKIWANIU FINANSOWANIA DLA FIRM

13 LAT DOŚWIADCZENIA W OBSŁUDZE FINANSOWO – PRAWNEJ
19 LAT DOŚWADCZENIA W PRODUKCJI
12 LAT DOŚWIADCZENIA W HANDLU
WITAJ
POMOŻEMY ZNALEŹĆ KREDYT DLA TWOJEJ FIRMY
10 LAT DOŚWIADCZENIA W POZYSKIWANIU FINANSOWANIA DLA FIRM PRODUKCYJNYCH, HANDLOWYCH I USŁUOWYCH
19 LAT DOŚWADCZENIA W PRODUKCJI
12 LAT DOŚWIADCZENIA W HANDLU
DOSTARCZAMY ROZWIĄZANIA FINANSOWE, PRAWNE I RESTRUKTURYZACYJNE
SEKTOR FINANSOWY
Doradztwo Finansowe
ZUMBI FINANSE
Przez 11 lat nasz zespół finansowy funkcjonował jako niezależny podmiot współpracując z największymi bankami w Polsce, funduszami inwestycyjnymi i inwestorami z sektora prywatnego. Nasze wsparcie w pozyskiwaniu finansowania dla firm, stawało się coraz bardziej profesjonalne i kompleksowe, a liczba ambitnych zleceń stale rosła. Punktem zwrotnym w kategoryzacji obszarów finansowania było osiągnięcie sukcesu przez nasz start-up, który z powodzeniem działa w sektorze produkcji, handlu hurtowego, detalicznego, logistyki i nowych technologii. 19 – letnie doświadczenie z tym związanie, pozwoliło nam dokładnie zrozumieć problemy finansowe dzisiejszych przedsiębiorstw z tych sektorów. Dlatego specjalizujemy się w pozyskiwaniu finansowania dla firm na cele rozwojowe i inwestycyjne, oferując równocześnie produkty pozwalające utrzymać bieżącą płynność finansową firm.
Nasz zespół to przede wszystkim finansiści, ale również, organizatorzy procesów produkcji, research-erzy, technologowie, konstruktorzy – praktycy i specjaliści ds. optymalizacji produkcji i rozwoju biznesu.
KANCELARIA R&D LAB
Kancelaria R&D Lab świadczy usługi w sektorze doradczym w zakresie rozwiązań restrukturyzacyjnych. Przez ostatnie lata nasza kancelaria restrukturyzacyjna wypracowała skuteczne metody i rozwiązania w procesie Restrukturyzacji Przedsiębiorstw, Ochrony Majątku Firm Rodzinnych, a także Upadłości Przedsiębiorców. Wsparcie naszej kancelarii restrukturyzacyjnej w czasach Covid-u to nie tylko skuteczne przeprowadzanie postępowań restrukturyzacyjnych, ale również naszą uwagę skupiamy na pozyskiwaniu dodatkowego kapitału dla klientów, nawet w momencie, kiedy ich firma została już zrestrukturyzowana. To niewątpliwie najważniejszy czynnik odróżniający od konkurencji.
Firma Zumbi Cycles jest jedną z wiodących europejskich manufaktur rowerowych, która buduje rowery i produkuje ramy z niezwykle trwałego – aluminium lotniczego stopu 7020. Każdy produkt wykonywany jest w 100% ręcznie w Polsce przez rzemieślników z branży lotniczej, którzy przed wprowadzeniem produktów na rynek pracowali przy budowie samolotów odrzutowych MIG. Firma posiada w swojej ofercie, rowery seryjne i te budowane na specjalne zamówienie, pod wymiary i preferencje riderów. Zumbi Cycles to marka znana na całym świecie i wielokrotnie obecna z zawodnikami na podium pucharów świata w dyscyplinach: Downhill, Enduro i Trial.
Żyjemy nie tylko pracą, choć praca jest pasją. W naszych firmach, mamy na szczęście możliwość realizować się sportowo, nie tylko dla tego, że produkujemy rowery, ale z powodu współdzielenia pasji wśród pracowników. Podjęliśmy decyzję o stworzeniu Fundacji, aby zrzeszać środowisko rowerowe wokół wspólnych idei i sprawić, aby mocniejsi w sporcie pomagali słabszym, a radość z jazdy i osiągane efekty były na identycznym poziomie. Jako Fundacja propagujemy kolarstwo i wspieramy zawodników mtb.
Firma Zumbi R&D Lab jest firmą produkującą wyroby metalowe. Oprzyrządowanie wykonuje we własnym zakresie i posiada doświadczenie w jego wykonywaniu. Przy wykonywaniu oprzyrządowania o dużej precyzji i złożonej konstrukcji współpracuje z przedsiębiorcami posiadającymi specjalistyczne maszyny. Firma wykonujemy oprzyrządowanie z bardzo dużą dokładnością. Zumbi R&D Lab jest przede wszystkim producentem wykrojników, ale również jest w stanie wykonać dokumentację konstrukcyjną oprzyrządowania. Aby zapewnić dużą dokładność wykrawania wykonuje oprzyrządowanie na oprawach słupowych z prowadnicami kulkowymi z płytą dociskową i dociskaczami dolnymi gwarantującymi płaskość wykrawanych detali.

KONTAKT