Doradca finansowy online

Doradca finansowy online

Całkowicie nie zgadzamy się z innymi doradcami finansowymi, którzy to kierują wnioski kredytowe do kilku banków. Każde zapytanie do BIK powoduje obniżenie oceny zdolności kredytowej przedsiębiorcy.

Rynek Kredytów firmowych online – czy tak naprawdę istnieje?

Rynek bankowy kredytów i pożyczek firmowych przepełniony jest pojawiającymi się ofertami w sieci internetowej. Każdy z portali zapewnia nas o swojej doskonałości, szybkości załatwieniu naszej potrzeby, a co za tym idzie oszczędności czasu, jak również rzeczywistości oferty kredytowej. Problem w tym, że wszystko to skierowane jest głównie do klienta indywidualnego, brak w tym zakresie propozycji dla przedsiębiorców, zwłaszcza w kwotach powyżej 100 tys. złotych
W dobie gdzie liczba placówek bankowych kurczy się, zwłaszcza to zjawisko obserwujemy w mniejszych miastach, chcąc zapewnić obsługę klientom firmowym, a jednocześnie pozyskiwać nowych, instytucje finansowe muszą zapewnić im komfortową obsługę. Czy to będzie doradca mobilny, który dojedzie do naszej firmy, czy obsługa zdalna – to sprawa mniej istotna. Najważniejsze jest to, aby przedsiębiorca w sposób szybki i łatwy mógł zrealizować potrzebne mu finansowanie. Naprzeciw tej potrzebie wychodzimy w programie: „Doradcy Finansowego Online”

Doradca Finansowy Online

Usługa oferowana przez nas jest bezpłatna, a kontakt telefoniczny zajmuje zdecydowanie mniej cennego czasu. Ekspert podczas rozmowy telefonicznej, sprawnie zbada potrzeby i sytuację klienta, a następnie przedstawi najkorzystniejsze rozwiązanie skierowane do odpowiedniej instytucji finansowej – banku. Całkowicie nie zgadzamy się z innymi doradcami finansowymi, którzy to kierują wnioski kredytowe swoich klientów do kilku banków, tłumacząc klientowi że chcą dla niego uzyskać jak najkorzystniejszą ofertę. Nic bardziej mylnego… Każde zapytanie do BIK powoduje obniżenie oceny kredytowej przedsiębiorcy. A co za tym idzie, każda kolejna oferta kredytowa banku, będzie mniej korzystna dla klienta. A przy zbyt wielu zapytaniach do systemu BIK, otrzymamy wręcz odmowę kredytowania. Jesteśmy R&D, dlatego rozeznajemy oferty banków i dopasowujemy je do sytuacji Klienta.

Cel – „wygrana – wygrana”

Nasi klienci mają pewność, że oferta w wybranym przez nas banku, będzie optymalna oraz dostosowana do jego oczekiwań i możliwości finansowych. „Wygrana – Wygrana” to moment kiedy klient uzyskuje finasowanie do swojego przedsiębiorstwa na oczekiwanych przez niego warunkach, a my mogliśmy uczestniczyć w tym procesie.

Wsparcie Doradcy Finansowego Online jest bezpłatne

Wynagrodzenie pochodzi z instytucji finansowej, z którą klient podpisał umowę i nie przekłada się na dodatkowe koszty ponoszone przez klienta.