Kredyt firmowy online

Kredyt firmowy online

Zmieniły się czasy, bankowość staje się prosta i dostępna. Dlaczego więc kredyty mają być dostępne tylko w oddziale banku? Czy można wziąć kredyt online na 500 tys zł?

Jakie to proste! – „Projekt firma”

Już teraz możesz korzystać z kredytów firmowych, gdzie wniosek wypełniasz online lub telefonicznie. Decyzje otrzymujesz w ciągu 30 min, a bankier przyjeżdża do Ciebie z umową. Gdy nie masz czasu chodzić po bankach – kredyty firmowe przez internet, to rewolucja! Oferta dostępna jest od kilku wybranych banków.

Skąd pomysł na taką rewolucję dla klientów szukających kredytu firmowego

Zmieniły się czasy, bankowość staje się prosta i dostępna. Płacimy telefonami, wymieniamy waluty w czasie rzeczywistym, korzystamy z szybkich systemów płatności online, dlaczego więc kredyty miałyby być dostępne tylko stacjonarnie w oddziale banku? Nie ważne czy starasz się o kwotę 30 tys. czy 1 mln złotych. Teraz wszystko załatwisz bez straty czasu. Możesz zająć się swoimi obowiązkami w firmie, poświęcając tylko kilkanaście minut na kontakt z bankiem lub ekspertem finansowym – Doradcą Online

Program finansowania firm online

Program finansowania przedsiębiorców realizowany na podstawie oferty kilku wiodących banków już dostępny pod tym linkiem Możesz skorzystać z niego na zasadach uproszczonych. Wymagany jest tylko PIT za okres od 10 miesięcy działalności firmy.

Doradca Online

Kwintesencją funkcjonowania „programu firma” online, nie jest wyłącznie suche porównanie poszczególnych ofert kredytów firmowych, ale możliwość realnego wnioskowania o kredyt z pomocą „Doradcy Online”. Doskonale wiemy, że Klient nie oczekuje od bankowości kontaktu z systemem. Przedsiębiorca chce porozmawiać na temat swoich potrzeb z fachowcem.

Więcej dowiesz się w najnowszym artykule „Doradca Finansowy Online”